Żywa stal

Komiksy amerykańskie

 - Żywa stal
scenarzysta: Eduardo Mazzitelli
rysownik: Enrique Alcatena
wydawnictwo: Mandioca
oprawa: twarda
ilość stron: 290
wymiary: 215 x 290 mm
rok wydania: 2020
nasza cena: 85,00 zł
cena sugerowana: 99,00 zł
oszczędzasz 14,00 (14%)

Opis:
Niezwyciężony wojownik ze stali
 
Ostatni wielcy twórcy klasyki komiksu wreszcie w Polsce! 
Genialny rysownik Enrique Alcatena (Batman, Conan) i specjalista od porywających scenariuszy, Eduardo Mazzitelli w najważniejszym wspólnym dziele pt. „Żywa stal”! 
Ironiczny, zabawny, przerażający, porywający a przede wszystkim zaspokajający najbardziej wyrafinowane gusta wielbicieli komiksów – taki jest zbiór opowieści o niezwyciężonym wojowniku – Harku i towarzyszu jego doli i niedoli – Hybrydzie. 
Nieprawdopodobne wyczyny i przygody Harka oraz spryt i przebiegłość Hybryda wciągają od pierwszej opowieści. Zamiast zakucia Harka w stalową zbroję, autorzy zmienili go w stal, żywą stal i posłali w świat bezwzględnych i szalonych władców, którzy do toczenia wyniszczających wojen wykorzystują mocarnych wojowników o nadprzyrodzonych możliwościach zamiast armii bogu ducha winnych rekrutów...
- Wybitny rysownik dostał najlepsze paliwo do eksponowania swojego kunsztu artystycznego – napisał jeden z argentyńskich recenzentów komiksu. 
„Żywa stal” była wznawiana w każdym kraju, w którym ją wydano, a historia wzlotów i upadków największego wojownika świata imaginacji stworzonego przez Mazzitelliego i Alcatenę cieszy się nieustannym uznaniem wielbicieli komiksu. Od marca 2020 roku wreszcie w Polsce!
Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel