Kategorie
Komiksy Baranowskiego
Tadeusz Baranowski, Tadeusz Baranowski
cena: 59,90 zł
Kajko i Kokosz
Janusz Christa, Janusz Christa
cena: 465,00 zł
Kapitan Żbik
Władysław Krupka, Krzysztof Pol, Romuald Tejszerski, Ryszard Doński, Zbigniew Safjan, Anna Kłodzińska, Jan Tomaszewski, Stanisław Szczepaniak, Zbigniew Bryczkowski, Mieczysław Wiśniewski, Grzegorz Rosiński, Zbigniew Sobala, Jan Rocki
cena: 90,00 zł
Bruno Brazil
Greg, William Vance
cena: 99,00 zł
Storm
Martin Lodewijk, Don Lawrence
cena: 55,00 zł

Zemsta i odkupienie

Królewska krew t. 4

 - Zemsta i odkupienie
scenarzysta: Alexandro Jodorowsky
rysownik: Dongzi Liu
wydawnictwo: Scream Comics
oprawa: twarda
ilość stron: 64
wymiary: 240 x 320 mm
rok wydania: 2020
nasza cena: 50,00 zł
cena sugerowana: 59,99 zł
oszczędzasz 9,99 (17%)

Opis:
Kontynuacja sagi fantasy autorstwa Alexandro Jodorowsky'ego(Incal, Kasta Metabaronów) z dynamicznymi realistycznymi rysunkami mangaki Dongzi Liu.
 
Pozycja obowiązkowa dla fanów J. R. R Tolkiena i George'a R. R. Martina, i dla tych, którzy pokochali bezkompromisowość i okrucieństwo świata stworzonego przez
Jodorowskiego.
Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel