Kategorie
Kapitan Żbik
Stanisław Szczepaniak, Grzegorz Rosiński
cena: 11,00 zł
Kapitan Żbik
Stanisław Szczepaniak, Grzegorz Rosiński
cena: 11,00 zł
Kapitan Żbik
Władysław Krupka, Bogusław Polch
cena: 11,00 zł
Kapitan Żbik
Władysław Krupka, Krzysztof Pol, Romuald Tejszerski, Zbigniew Sobala
cena: 12,00 zł
Kapitan Żbik
Władysław Krupka, Krzysztof Pol, Romuald Tejszerski, Zbigniew Sobala
cena: 12,00 zł

Thorgal 40 lat. Artbook

Thorgal

 - Thorgal 40 lat. Artbook
rysownik: Grzegorz Rosiński
wydawnictwo: Egmont Polska
oprawa: twarda
ilość stron: 224
wymiary: 240 x 320 mm
rok wydania: 2017
nasza cena: 112,50 zł
cena sugerowana: 150,00 zł
oszczędzasz 37,50 (25%)

Opis:

UWAGA!Posiadamy egzemplarze z obiciami rogu książki. Takie "Artbooki" otrzymaliśmy od naszego dostawcy w wyniku złego spakowania i nieodpowiedniego traktowania przesyłki przez firmę kurierską. Niestety nie możemy wymienić  egzemplarzy na pozbawione wad ponieważ nakład jest wyczerpany. Na facebooku zamieszczamy zdjęcie uszkodzonego egzemplarza: TUTAJ

Ostatni egzemplarz.


„Nie jest to zwykły artbook. Przeglądając go, czujemy się trochę tak, jak podczas przeszukiwania skrzyni pełnej skarbów. Szperając, burzymy pierwotny układ znajdujących się tam rzeczy – robimy to intuicyjnie, przeskakując od obrazu do obrazu. Raz cofamy się o kilka stron, to znów mkniemy do przodu, aby nacieszyć oczy”.

Niepublikowane rysunki, obrazy, liczne szkice postaci, projekty okładek, plakaty...

Artbook wydany z okazji czterdziestolecia powstania serii Thorgal pozwala bliżej przyjrzeć się warsztatowi najsłynniejszego polskiego rysownika Grzegorza Rosińskiego, a także ponownie spotkać się z bohaterami słynnej wikińskiej sagi. Artbook jest przede wszystkim świadectwem talentu polskiego artysty. Oglądając ilustracje, czujemy się niemal tak, jakbyśmy zaglądali Grzegorzowi Rosińskiemu przez ramię.

Za sprawą setek wybornych szkiców możemy odwiedzić jego pracownię i dowiedzieć się nie tylko tego, jak zmieniało się wyobrażenie rysownika o całym wikińskim uniwersum i poszczególnych postaciach, ale przede wszystkim jak stylistycznie i warsztatowo ewoluowała twórczość mistrza komiksu.

Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel