Kategorie
Druuna
Paolo Eleuteri Serpieri, Paolo Eleuteri Serpieri
cena: 65,00 zł
Kajko i Kokosz
Janusz Christa, Janusz Christa
cena: 485,00 zł
Relax
Różni autorzy, Różni autorzy
cena: 59,99 zł
Druuna
Paolo Eleuteri Serpieri, Paolo Eleuteri Serpieri
cena: 89,00 zł
Rork
Andreas, Andreas
cena: 126,00 zł

Obiekt

Koziorożec t. 1

 - Obiekt
scenarzysta: Andreas
rysownik: Andreas
wydawnictwo: Manzoku
oprawa: miękka
ilość stron: 48
wymiary: 210 x 290 mm
rok wydania: 2007
nasza cena: 26,00 zł
cena sugerowana: 26,00 zł

Opis:
Nowy Jork – miasto strzelistych wieżowców, gangsterów i tajemnic. Nowy Jork – miasto Koziorożca, astronoma gotowego podjąć każde wyzwanie, by zmierzyć się z niewytłumaczalnym.
Gdy tutaj przybył utracił swe prawdziwe imię. Wie, że jeśli je wypowie choć raz, grozi mu wielkie niebezpieczeństwo. Co oznaczają przepowiednie tajemniczych kobiet, które przywitały go u bram metropolii?
 
Każda wielka historia ma swój początek... Koziorożca czekają teraz pierwsza wspólna wyprawa z Astorem, bibliotekarzem który w przyszłości stanie się jego nieodłącznym towarzyszem, i pierwsze spotkanie z Ash Grey, nieustraszoną poszukiwaczką przygód. A ponad wszystko - pierwsze starcie z tajemnicami Nowego Jorku...
 
Czym jest „Obiekt”? Czemu interesuje się nim enigmatyczna organizacja „Aparat”? Do czego dąży władca nowojorskiego półświatka, Cole? Wiele sekretów, i żadnej odpowiedzi...
 
"Koziorożec” to kolejne po słynnym „Rorku” dzieło Andreasa. Jak zwykle w przypadku tytułów tego twórcy, na czytelników czeka fascynująca fabuła poparta niezwykłą, pełną smaczków i symboliki oprawą graficzną. Odważne kadrowanie, niezwykła zabawa perspektywą, światłem i cieniem oraz oryginalne rozwiązania sprawiają, że do komiksu można wracać po wielokroć, za każdym razem odkrywając kolejne elementy tej niezwykłej układanki.
Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel