Kategorie
KOMIKSoTEKA
Sebastian Chosiński
cena: 35,90 zł
KOMIKSoTEKA
Bartosz Kurc
cena: 23,90 zł
Kajko i Kokosz
Maciej Kur, Sławomir Kiełbus
cena: 20,00 zł
Druuna
Paolo Eleuteri Serpieri, Paolo Eleuteri Serpieri
cena: 79,00 zł
Storm
Martin Lodewijk, Don Lawrence
cena: 60,00 zł

JLA. Amerykańska Liga Sprawiedliwości tom 3

JLA. Amerykańska Liga Sprawiedliwości t. 3

 - JLA. Amerykańska Liga Sprawiedliwości tom 3
scenarzysta: Grant Morrison
rysownik: Howard Porter
wydawnictwo: Egmont Polska
oprawa: twarda
ilość stron: 256
wymiary: 170 x 260 mm
rok wydania: 2016
nasza cena: 81,00 zł
cena sugerowana: 89,99 zł
oszczędzasz 8,99 (10%)

Opis:

Trzeci tom serii o największych superbohaterach uniwersum DC, którzy zebrali się, by odtworzyć drużynę obrońców naszej planety – Amerykańską Ligę Sprawiedliwości (JLA). Do stałych członków Ligi (takich jak Superman czy Batman) dołączają nie tylko młodzi ziemscy bohaterowie, ale także wysłannicy kosmicznych Nowych Bogów, Orion i Big Barda. Co więcej, okazuje się, że nadal pełni sił są herosi z czasów II wojny światowej: dawny Flash czy Wildcat.

Razem stanowią potężną drużynę, lecz nie wszystkim na Ziemi się to podoba. Amerykański generał Eiling postanawia stworzyć własnych superbohaterów, aby zniszczyli Ligę. Jednocześnie w różnych punktach planety pojawiają się niezidentyfikowane stwory z kosmosu, które zsyłają na miliony ludzi głęboki sen. Jakie zamiary mają przybysze z otchłani galaktyki? To jeszcze nie wszystkie zagrożenia, którym będą musieli stawić czoło członkowie JLA.

Historie o przebudowanej Lidze zostały napisane przez sławnego szkockiego scenarzystę Granta Morrisona (The Invisibles, WE3, All Star Superman, New X-Men), a narysowane przez Howarda Portera (Fantastyczna Czwórka, Flash) i innych grafików.

Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel