Kategorie
Komiksy Baranowskiego
Tadeusz Baranowski, Tadeusz Baranowski
cena: 59,90 zł
Storm
Dick Matena, Don Lawrence
cena: 60,00 zł
Storm
Dick Matena, Don Lawrence
cena: 60,00 zł
Storm
Martin Lodewijk, Philip Dunn, Don Lawrence
cena: 60,00 zł
Kapitan Żbik
Władysław Krupka, Krzysztof Pol, Romuald Tejszerski, Ryszard Doński, Zbigniew Safjan, Anna Kłodzińska, Jan Tomaszewski, Stanisław Szczepaniak, Zbigniew Bryczkowski, Mieczysław Wiśniewski, Grzegorz Rosiński, Zbigniew Sobala, Jan Rocki
cena: 90,00 zł

Hubert Wagner. Wielki triumf Kata

Słynni polscy olimpijczycy t. 1

 - Hubert Wagner. Wielki triumf Kata
scenarzysta: Radosław Nawrot
rysownik: Arkadiusz Klimek
wydawnictwo: Agora
oprawa: miękka
ilość stron: 32
wymiary: 210 x 290 mm
rok wydania: 2008
nasza cena: 9,99 zł
cena sugerowana: 9,99 zł

Opis:

Słynni polscy olimpijczycy to unikalna kolekcja 20 komiksów: 20 fascynujących życiorysów ludzi, którzy wprowadzając polski sport na światowe wyżyny walczyli nie tylko z własną słabością, ale zmagali się też ze złośliwością losu, okrucieństwem i ironią historii. To opowieści o wspaniałych chwilach polskiego sportu - o triumfach, sławie, ale też o porażkach i upadkach - jednym słowem fascynująca podróż do korzeni polskich sukcesów olimpijskich. Przybliża sylwetki znakomitych polskich sportowców i trenerów, m.in. Adama Małysza, Jacka Wszoły, Kazimierza Górskiego i Władysława Kozakiewicza.

Kolekcja "Słynni polscy olimpijczycy" została przygotowana specjalnie na rok Igrzysk Olimpijskich. Część dochodu ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczona na wsparcie konkursu dla sportowych szkół podstawowych. Nagrodą w nim są środki na budowę, rozbudowę i wyposażenie obiektów sportowych.

Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel