Kapitan Żbik
Zbigniew Gabiński, Jerzy Wróblewski
cena: 11,00 zł
Storm
Martin Lodewijk, Don Lawrence
cena: 55,00 zł
Kajko i Kokosz
Janusz Christa, Janusz Christa
cena: 455,00 zł
Najemnik
Vicente Segrelles, Vicente Segrelles
cena: 35,00 zł
Kapitan Żbik
Władysław Krupka, Grzegorz Rosiński
cena: 11,00 zł

Fantasy Komiks tom 13

Fantasy Komiks t. 13

 - Fantasy Komiks tom 13
scenarzysta: Tristan Roulot, Ulrig Godderidge, Nicolas Jarry, Francois Debois
rysownik: Ceyles, Corentin Martinage, Adrien Floch, Paolo Deplano, Djief, Stephane Bileau
wydawnictwo: Egmont Polska
oprawa: miękka
ilość stron: 132
wymiary: 170 x 260 mm
rok wydania: 2011
isbn: 978-83-237-4713-0
nasza cena: 27,00 zł
cena sugerowana: 29,99 zł
oszczędzasz 2,99 (10%)

Opis:

W tomie Fantasy komiks:

Sloka, część 4, odcinek 1 – Czwarta część tej niezwykle lubianej przez polskiego czytelnika serii kończy pierwszy podcykl opowieści. Na łamach FK została rozbita na dwa odcinki ze względu na swą dużą objętość. Podczas wojny na planecie Link-Archoid władca państwa Okrana rozkazuje użyć niszczycielskiej Broni Absolutnej. Cały świat znajduje się teraz w niebezpieczeństwie. Nowoczesnej technologii usiłują się przeciwstawić dawni bogowie prymitywnych ludów, których zbrojnym ramieniem jest tytułowy bohater Sloka. Jednak czy jeden człowiek, nawet dysponujący niemal boską mocą, jest w stanie walczyć z machinami wojennymi dwóch imperiów?

Zmierzch bogów, część 2 – Epicka historia o walce między germańskimi bogami, demonami i ludźmi. Bóg Wotan stara się nie dopuścić do ostatecznej zagłady świata. W tym celu wspiera księżniczkę z rodu królewskiego, mającą urodzić wielkiego bohatera światłości. Ale mroczne Nibelungi dążą do bitwy końca świata. Także podstępny bóg Loki wykorzystuje zamieszanie, by osiągnąć własny cel. W efekcie wszystko zmierza do ostatecznej, krwawej konfrontacji.

W poszukiwaniu Graala, część 2 – Młody król Artur dopiero co pokonał w Irlandii barbarzyńskich najeźdźców, a już musi wracać do rodzinnej Brytanii. Pomniejsi królowie wzniecają przeciw niemu bunt, którym dowodzi nienawidząca Artura czarownica Morgana. Aby pokonać wrogów politycznych i wspierające ich demony z zaświatów, król musi skorzystać z pomocy swojej wiernej drużyny oraz szalonego czarownika Merlina. Głównych bohaterów czekają dwie niebezpieczne wyprawy…

Stripy humorystyczne:

Gobliny – krótkie opowieści o złośliwych i głupawych stworach, które mają wielkie marzenie: chcą zostać bohaterami z legend.

Krasnoludy – wszyscy podziwiają krasnoludy za siłę i waleczność. Ale chyba jednak nie za mądrość…

Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel