Kategorie
Druuna
Paolo Eleuteri Serpieri, Paolo Eleuteri Serpieri
cena: 65,00 zł
Kajko i Kokosz
Janusz Christa, Janusz Christa
cena: 485,00 zł
Druuna
Paolo Eleuteri Serpieri, Paolo Eleuteri Serpieri
cena: 89,00 zł
Relax
Różni autorzy, Różni autorzy
cena: 59,99 zł
Rork
Andreas, Andreas
cena: 126,00 zł

Błękitny smok

Koziorożec t. 7

 - Błękitny smok
scenarzysta: Andreas
rysownik: Andreas
wydawnictwo: Sideca
oprawa: miękka
ilość stron: 48
wymiary: 210 x 290 mm
rok wydania: 2013
nasza cena: 31,90 zł
cena sugerowana: 37,90 zł
oszczędzasz 6,00 (16%)

Opis:
Ofiarą czystki Konceptu poza społecznością mistyków, włączając Koziorożca padł również Mordor Gott, tajemniczy osobnik i zaprzysięgły wróg naszego astrologa.
Po ataku i porwaniu Koziorożca, ludzie Konceptu pozostawili nieprzytomnych Ash i Astora, tam gdzie kilka chwil wcześniej spędzali wieczór we własnym gronie bez trosk i walki o swoje życie.
Mordor Gott jeszcze niedawno dumny i złowrogi, wykorzystujący mistycyzm do swoich niecnych planów- teraz zalękniony, pozbawiony wsparcia swojej przestępczej organizacji i gotowy sprzymierzyć się z każdym, aby ocalić własną skórę.Paradoksalnie intruz niesie wsparcie w przeciwdziałaniu poczynaniom Konceptu i dzieli się z przyjaciółmi posiadanymi przez siebie informacjami o organizacji, zagrzewając do stawienia oporu. Czy nieoczekiwani sprzymierzeńcy będą w stanie sobie zaufać w obliczu globalnego zagrożenia?
Tymczasem biblioteka Astora pogrąża się w blasku, który z każdą chwilą przybiera na sile, aż do narodzin Błękitnego Smoka, który " pożywi się mięsem i krwią dwudziestu jeden mędrców, a Czarny Anioł uchowa ich dusze od zagubienia, choć poświęci im on swój umysł."
Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel