Batman. Świt mrocznego Księżyca

DC Deluxe

 - Batman. Świt mrocznego Księżyca
scenarzysta: Matt Wagner
rysownik: Matt Wagner
wydawnictwo: Egmont Polska
oprawa: twarda z obwolutą
ilość stron: 288
wymiary: 180 x 275 mm
rok wydania: 2018
nasza cena: 75,00 zł
cena sugerowana: 99,99 zł
oszczędzasz 24,99 (25%)

Opis:

Wyjątkowy album wydany w serii DC Deluxe zawiera dwie miniserie Matta Wagnera: Batman i ludzie potwory oraz Batman i szalony mnich, czyli znakomite opowieści o młodości i początkach kariery Mrocznego Rycerza. Prawie nikt w Gotham nie wie, czy Człowiek Nietoperz to kolejny złoczyńca, czy sprzymierzeniec obrońców prawa.

Sam Batman też nie ma jeszcze ostatecznie wypracowanych metod walki ani nawet swego sławnego batmobilu. Nie przeszkadza mu to jednak w potyczkach z mafią oraz takimi niezwykłymi złoczyńcami jak profesor Hugo Strange i jego zmienione genetycznie potwory żywiące się ludzkim mięsem. Obrońca Gotham staje także do walki z członkami sekty, na której czele stoi złowroga istota podająca się za wampira. Czy przeciwnik naprawdę okaże się nieśmiertelnym krwiopijcą? Jeśli Batman nie rozwiąże tej zagadki, kolejną ofiarą będzie jego ukochana.

Scenarzysta i rysownik Matt Wagner jest kilkakrotnym laureatem Nagrody Eisnera znanym przede wszystkim z takich komiksów jak: Trójca, Mage, Grendel, Sandman Mystery Theatre oraz opowieści o Batmanie.

Wykonanie: Maciej Kałuszka | Projekt graficzny: Krzysztof Jakiel